Real Fight Night

stowarzyszenie real fight night

Gala Sportów Walki Real Fight Night to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych w mieście, a rozpoznawalność ma zasięg ogólnopolski. Jest to bardzo prestiżowe wydarzenie, a do czasów pandemii odbywało się cyklicznie raz do roku. W naszym wydarzeniu uczestniczy ok. 1000 osób w obiekcie, w tym ok. 700 osób na trybunach oraz 300 osób w strefie VIP przy stolikach z cateringiem (90% to przedsiębiorcy z woj. łódzkiego). Zawsze powyżej 11 walk na zasadach MMA oraz K-1, a w walkach biorą udział profesjonalni zawodnicy z całej Polski.

Nasze wydarzenie obsługują profesjonalne agencje eventowe (akustyka, multimedia, oświetlenie). Wszystkie nasze gale są prowadzone przez profesjonalnych konferansjerów w tym ostatnie dwie edycje prowadzone przez Krzysztofa Skrzypka – najbardziej rozpoznawalnego konferansjera w Polsce prowadzącego wszystkie eventy sportów walki dla telewizji Polsat. Każda nasza gala jest transmitowana w Internecie na naszym kanale, oczywiście z komentarzem najlepszych polskich komentatorów takich jak Karol Matuszczak – prekursor MMA w Polsce.

Nad bezpieczeństwem przebiegu walk czuwają profesjonalni Polscy i międzynarodowi sędziowie oraz cutmani pracujący dla największych Polskich i światowych organizacji takich jak UFC czy KSW. Karta walk to także zawodnicy walczący dla największych sportowych organizacji i dzięki naszej współpracy np. z Babilon MMA oraz FEN będziemy mogli ich zobaczyć w oktagonie na gali Real Fight Night w Pabianicach.

Każda nasza gala objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pabianice oraz Starosty Powiatu Pabianickiego.

Nasza impreza promuje i wspiera projekt Łączy Nas Sport Nie Narkotyki, której Ambasadorem jest Krystian Kluczny – jeden z organizatorów.